Živá hudba v Knajpe na Dunaji

Na Dunaji, pri ňom alebo v ňom už bolo všeličo, my sme sa rozhodli vám priniesť príjemné spojenie dobrého jedla a kvalitnej hudby!

September 2018
19. september o 19:30 Chick2Chick

Dámy z hudobného tria Chick2Chick si v novom zložení prídu vyskúšať, ako znie Knajpa počas babieho leta. Nebude to čisto romantický večer, aj keď tie aktuálne západy slnka nad Dunajom sú práve takéto :-) Opäť vznikne očarujúci, vysoko počúvateľný a neopakovateľný večer.

12. september o 19:30 Erich "Boboš" Procházka & Sitra Achra

Boboš a chlapci z kapely Sitra Achra to jednoducho vedia. Sme veľmi radi že opäť prídu, zahrajú, na niekoľko hodín spravia zo Zeme fantastické miesto a nakoniec odídu (lebo musia). Ale keď odídu, nechajú nám výnimočný zážitok a spomienku na úžasný večer. My si myslíme, že je to celkom dosť ;-)

August 2018
22. august o 19:30 hod kapela Len Tak

Len Tak k nám opäť príde a chlapci vám len tak zahrajú. Po posledných skúsenostiach však už vieme, že to nie je len tak. Je to naozaj, je to s vášňou a hlavne to má iskru. Bez ohľadu na počasie. A to sme radi.

15.august o 20:00 hod Erich "Boboš" Procházka

Erich "Boboš" Procházka je jednoducho týpek. Hudobný, poetický, autentický a veľa iných prívlastkov by sme o ňom vedeli napísať. Opäť príde, zahrá a prinesie so sebou hudbu, ktorú vie zahrať len on. A príde aj Linda Kuchtová. Naša Knajpa sa stane len doplnkovou kulisou v tento večer.

8. august o 20:18 hod Five Gentlemen

Tentokrát sa dámy z tria Chick2Chick ospravedlnili a na našu palubu zavíta rovnako šarmantné a hudobne nadané kvinteto, tentoraz však pánov z Five Gentlemen. Prinesú veselý hot jazz a kopec dobrej muziky.

Júl 2018
11. júl Jano Kapusta o 19:30 hod

Overená klasika, ktorá spraví tú správnu náladu na našej palube v Knajpe na Dunaji - Jano Kapusta so svojou skupinou je kombinácia na skvelý letný večer so živou hudbou a dobrým jedlom.

19.júl Linda Kuchtová za doprovodu Ericha Boboša Procházku o 20:00 hod

Večer na tónoch soulu, jazzu a blues v podaní Lindy Kuchtovej, Ericha "Boboša" Procházku na ústnej harmonike, Pištu Lengyela na gitare a za bicie sa posadí Ajdži Sabo. Podľa nás "vražedná" kombinácia, už teraz sa tešíme, čo predvedú na našej palube v Knajpe na Dunaji.

Na začiatku júla (streda, 4.7.) prídu na našu palubu vyskúšať ako vám budú chutiť lahodné tóny muziky neprehliadnuteľné dámy a výrazné hudobníčky tria Chick2Chick. Všimli sme si, že kombinácia skvelej hudby, dobrého jedla a správne vychladených nápojov vám robí veľmi dobre :-)

Jún 2018

Erich "Boboš" Procházka & Sitra Achra naživo 27.júna v Knajpe na Dunaji! Viete, čo je na kvalitnej hudbe a dobrom jedle najlepšie? Zanechajú vo vás fantastický pocit. A to je jeden z dôvodov, prečo nám opäť zahrá Erich "Boboš Procházka a sním aj Ben Pascoa, Igor „Ajdži“ Sabo, Pišta Lengyel, Martin Gašpar a Martin Wittgruber. Bude to opäť zážitok.

Dobré počasie je jednou z veľmi dôležitých ingrediencií pri koncerte pod holým nebom. Keď hrali chlapci z kapely Len Tak, tak bolo teda na jún poriadne chladno. Nikomu to však nevadilo a atmosféra pri ich podaní československých hitov bola viac ako na zahriatie.

Máj 2018

Pokračujeme v májovom hudobnom naladení a našu palubu poctí svojou návštevou Juraj Kupec, gitarista, spevák, skladateľ a hudobný producent. V stredu, 30. mája odznejú jeho známe skladby z aktuálneho CD a pridá aj zopár rockových peciek. Nálada a atmosféra bude aj vo vašich rukách

Po zimnom spánku ožili hudobné múzy a dorazia aj na našu palubu. Už v stredu, 16.mája rozpohybuje svoje struny Jano Kapusta a prinesie overenú klasiku a dobrú náladu. Začíname sezónu príjemných, hudobných večerov, máte sa na čo tešiť. A my sa tešíme na vás.

September 2017

Erich „Boboš“ Procházka sa našu palubu vrátil opäť, tentoraz ako súčasť Wednesday Blue Band-u s Petrom Cmoríkom za mikrofónom. Bola to neuveriteľná zostava hudobníkov, nálady a super jedla. Básnik by povedal, že ľudia vypadávali cez zábradlie, my sme to zhodnotili ako fantastický a nenapodobiteľný večer.

August 2017

V správach znelo „Dunaj – nivó stábl“, teploty nadpriemerne vysoké na august a na našej palube stále živo. Dámske trio Chick2Chick našich hostí zdvihlo zo stoličiek, Jano Kapusta s Weribrou ľudí rozospieval a Swing Gang jednoducho zaútočil. Kombinácia hudby, príjemného letného večera a dunajského vánku naplnila našu palubu a my sme boli radi, že živá hudba si na našom menu lístku našla stabilné miesto.

Júl 2017

Prvý koncert v Knajpe na Dunaji odpálil výnimočný Erich „Boboš“ Procházka so svojimi chlapcami. Hostí naladili na bluesovú vlnu, my sme zabezpečili fantastické jedlo a úžasná atmosféra už len vznikla. Bolo bluesovo, letne, príjemne.

Objednávky a rezervácie +421 904 667 766