Eventy

Svadba ako remeň

Svadba v Knajpe na Dunaji ponúka jedinečný výhľad na Bratislavu a Dunaj, špeciálnu ponuku menu zameranú na sladkovodné ryby a jedlá z grilu.

Mix tohto všetkého je príjemnou témou na menej tradičnú a neformálnu svadobnú hostinu nielen s vodáckou atmosférou.
K dispozícii sú 2 kajuty, možnosť previezť sa loďkou po Dunaji alebo kotviť malé športové lode priamo u nás.

Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, k nám však z bezpečnostných dôvodov len 90.


Čo vám vieme priniesť na tanieri

Stavili sme na sladkovodné ryby z neďalekého bio rybníka v Stupave.
Máme odtiaľ skvelé sumce, jesetery, šťuky, pstruhy a kapry. Hlavne sú vždy čerstvé a neprecestujú polovicu sveta.
Z našich rýb vám vieme s ľahkosťou vyskladať svadobné menu bez strachu, aby sa niekomu zasekla kosť v hrdle :)
Ak nie ste veľmi na ryby, našou druhou silnou stránkou sú jedlá z grilu - grilujeme celé kuriatka, bravčové kolená a vo vlastnej udiarni priamo na palube pripravujeme kuriatka a ananásy. Jedlo však vieme pripraviť podľa želaní našich hostí a možností našej kuchyne.

Prečo práve Knajpa?

U nás sa môžete zabaviť bez toho, aby ste niekoho rušili, byť v priestore, ktorý je nový a kde sa dobre varí. Nechýba tankové pivo Plzeň a výber kvalitných slovenských vín.

Zážitkov kopec, spomienky žiadne

Aj tak by sa dal charakterizovať firemný večierok. Spomienky necháme čisto vo vašej réžii, o zážitky sa však dovolíme postarať.

Pochutiť si môžete na v celku pečenom jeseterovi, šťuke či pstruhovi údenom. Ak ste „silne mäsový“ tím, tak vás vieme zasýtiť grilovanými kuriatkami a bravčovými kolenami, rebierkami a ďalšími špecialitami.
Tankové pivo Plzeň, slovenské víno či tvrdý alkohol z rôznych kútov sveta pomôžu zistiť aj tie najtajnejšie klebety, ku ktorým by ste sa v kancelárskych útrobách nikdy nedostali.

Na zloženie firemných darčekov, fotobúdok s rekvizitami alebo kúzelníkovu asistentku máme k dispozícii dve kajuty. V rámci vyhodnotenia zamestnanca roka a poschodia vám vieme pomôcť s netradičnou odmenou a previezť ho loďkou po Dunaji.

Objednávky a rezervácie +421 904 667 766